אודות המותג והחברה

 שטייניץ-לירד – הנדסה ומותגי תאורה.

שטייניץ-לירד הינו מותג המהווה חלק מחברת אלתם-שטייניץ מפעלי תאורה (“עין-השופט מפעלי תאורה”).

לשטייניץ-לירד צוות ההנדסה המקצועי, היצירתי והגמיש בישראל שיודע לפתח ולהביא לישראל את מותגי האיכות המובילים בעולם ולתת את מיטב הפתרונות למהנדסים, אדריכלים, מעצבי תאורה עיריות ולחברות הגדולות במשק כבר עשרות שנים. מהנדסי שטייניץ-לירד הם המנוסים והמקצועיים ביותר בהתאמת הפתרון המתאים עבור דרישותיכם, ומתמחים במתן פתרונות תאורה לפרויקטים מורכבים תוך אספקת גופי תאורה המבוססים על חדשנות, טכנולוגיות מתקדמות ומקצועיות. 

בשנת 2021 נרכשה פעילות שטייניץ-לירד, על מותגיה ועובדיה על ידי חברת אלתם עין-השופט ושם החברה שונה לשם: אלתם-שטייניץ מפעלי תאורה אגש”ח בע”מ על מנת לייצג את מקומן המרכזי של שני המותגים הראשיים המרכיבים את החברה.

זהו כמובן אינו חיבור המותגים הראשון שנעשה, שכן שטייניץ-לירד היה חיבור חברות של “שטייניץ הנדסת תאורה” – חברת התאורה הוותיקה בישראל – ביחד עם חברת “לירד תאורה”. איחוד זה מיצב את שטייניץ לירד כמותג המוביל את תחום התאורה הטכנית והמקצועית בפרויקטים בישראל, הן בתחום תאורת הפנים והן בתחום תאורת החוץ.

כיום, כמו בעבר, מקצועני שטייניץ-לירד מספקים ללקוחותינו – מהנדסי חשמל, אדריכלים ומעצבי תאורה – שירותים מקצועיים, טכניים והנדסיים על ידי טובי המומחים הקיימים בענף התאורה ותוך כדי שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים לבחירת המוצרים המתאימים לדרישות התאורה, להתייעלות אנרגטית ולחסכון בעלויות אחזקה שוטפות.

 

100 שנות אור

עין-השופט מפעלי תאורה היא החברה המובילה בישראל בתחומי הנדסת התאורה והבקרה.

החברה מאגדת ניסיון מקצועי של 100 שנים בכל ההיבטים של שוק התאורה, שכן הינה חיבור של מותגי האיכות המובילים בישראל: אלתם עין-השופט ושטייניץ-לירד. עין-השופט מפעלי תאורה הוקמה ב-1967 וכיום הינה החברה המובילה בישראל. החברה מורכבת ממותגי התאורה המובילים בארץ ובעולם.

המותגים המובילים בשוק התאורה

עין-השופט מפעלי תאורה דואגת להמשיך לעמוד בחזית הטכנולוגית של עולם התאורה. אנחנו עושים את זה בעזרת קשר של עשרות שנים עם מיטב היצרנים המובילים בעולם התאורה.

המפגש בין צוותי הפיתוח וההנדסה של החברות מאפשר לנו להביא ללקוחותינו את המוצרים הטובים והמתקדמים ביותר המותאמים בדיוק לצרכיהם. סל המוצרים שלנו הוא המקיף ביותר בישראל וכולל מוצרים מייצור ישראלי לצד המותגים המובילים בעולם וכולל עשרות גופי תאורה לכל שימוש שפותחו במיוחד לדרישות המפרט הבין-משרדי 08.

ידע ומסורת של יצרן

כמפעל יצרני מזה למעלה מ-55 שנה, אנחנו מכירים את גופי התאורה ומערכות הבקרה על כל רכיביהם. בעין-השופט מייצרים גופי תאורת LED כבר כ-20 שנה (!).

אנחנו מביאים את כל הידע והניסיון שלנו בניהול תהליכי ייצור, בקרה, עיבוד וטיפול בחומרי הגלם, ניהול BOMים, עדכון גרסאות מוצרים ובקרת ואבטחת האיכות כדי לוודא שלקוחותינו יקבלו את גופי התאורה ורכיבי הבקרה הטובים ביותר והמתאימים לדרישות התקנים והלקוחות.

פתרון מלא מבית אחד

עין-השופט מפעלי תאורה היא החברה היחידה בישראל שמפתחת, מייצרת, משווקת, מתקינה ומספקת פתרון מלא וכולל למערכות תאורת חוץ ופנים.

מערכות הבקרה מבית אלתם בקרה פעילות בפרויקטים בישראל כבר מעל עשור. שילובן עם גופי התאורה המתקדמים שלנו מאפשר לכם תאורה מערכות הבקרה מבית אלתם בקרה פעילות בפרויקטים בישראל כבר מעל עשור. שילובן עם גופי התאורה המתקדמים שלנו מאפשר לכם תאורה מדויקת וחיסכון מקסימלי באנרגיה.

אנשי המקצוע הטובים ביותר

לעין-השופט מפעלי תאורה צוות ההנדסה, הפיתוח, התכנון והייצור המקצועי והמנוסה בישראל. הצוות שלנו יודע לתת לכם פתרונות מלאים וייחודיים לטווח ארוך.

אנחנו מעודדים את אנשי המכירות, הפיתוח וההנדסה שלנו לחשוב בגדול ומחוץ לקופסא, כדי לתת לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

אלתם-שטייניץ – חיבור של מותגי איכות

עין-השופט מפעלי תאורה, או בשמה הרשמי: אלתם-שטייניץ מפעלי תאורה, כוללת בתוכה קבוצת מותגים ישראליים מובילים. ב-2021 נרכשה פעילות שטייניץ-לירד מידי קבוצת אינטר פלוס על ידי עין-השופט, ואיתה גם המותגים dled ותאורת החירום מבית אלקטרוזן.
לפירוט המותגים השונים באתר אלתם-שטייניץ – חיבור של מותגי איכות 

שטייניץ לירד הנדסת תאורה הינה נציגה בלעדית של מספר מותגים בינלאומיים מובילים בתחום התאורה המייצרים את מוצריהם בהתאם לתקנים בינלאומיים מקובלים באירופה ובארצות הברית:

 לחברת אלתם-שטייניץ מפעלי תאורה אגש”ח בע”מ מחלקת הנדסה התומכת ומלווה את לקוחותיה בכל שלבי הפרויקט, תוך מתן דגש לדרישת הלקוח.

מוצרי החברה המיוצרים בישראל, מיוצרים תחת מערכת איכות מאושרת ISO 9001:2015 ובהתאם לדרישות התקנים הרלוונטיים.

בברכה,

אוהד לשם –

  Ohad Leshem  President & MD

אלתם-שטייניץ מפעלי תאורה אגש”ח בע”מ

או במייל [email protected]

דילוג לתוכן